Komis sukien ślubnych Nikol działa od 2006 roku.

 

W naszej ofercie komisowej posiadamy dużą kolekcje używanych sukien ślubnych. Dokładnie filtrujemy suknie przyjmowane do komisu abyście mogły znaleść tylko najpiękniejsze, markowe suknie, najnowszych kolekcji. Dysponujemy zaplaczem krawieckim i każdą suknie możemy dopasować. Nasze stylistki doradzą odpowiedni fason pasujący do typu sylwetki oraz pomogą w wyborze dodatków. Staramy się zaspokoić potrzeby wszystkich klientek, w związku z tym mamy szeroki wybór rozmiarów - suknie ślubne zarówno dla Pań bardzo szczupłych i drobnych jak i dla pań puszystych.

 

 

Nasz salon to miejsce szczególne, w którym przyszłe Panny Młode znajdą kreacje renomowanych polskich i zagranicznych projektantów.  Nasz komis ma w swojej ofercie ok 200 używanych sukien ślubnych z 3 ostatnich kolekcji .m.in. Pronovias, Justin Alexander, Milla Nova, Vanilla Sposa, Gala, Annais Bridal, Sincerity, Essence of Australia oraz wiele innych marek istniejących na polskim rynku. Kreacje te charakteryzuje różnorodność stylów, fasonów, kolorów i tkanin. Z pewnością znajdziesz u Nas suknie, która Cię urzeknie.kontakt grafika małe

 

 

Uwaga! Suknie z komisu to pojedyncze egzemplarze.

 

 

Naszą misją jest by każda Panna Młoda przekraczając próg naszego Salonu mogła znaleźć więcej niż oczekiwała... Odwiedzając nas możesz liczyć na fachową i miłą obsługę, która pomoże Ci w doborze tej, jednej jedynej wymarzonej sukni. Oferujemy przyjazną, ciepłą atmosferę.

 

Gwarantujemy również możliwość oddania w komis sukni ślubnej bez względu na to gdzie została zakupiona. Dzięki temu każda klientka, która nie zamierza zachować swojej kreacji na pamiątkę, może ją za naszym pośrednictwem sprzedać.